Medewerkers

► LET OP: We zijn maandag t/m vrijdag tussen 09:30 uur - 12:30 uur en 13.30 uur – 16.30 uur telefonisch bereikbaar op 020-5200 520. We helpen je ook graag verder via info@afk.nl

Directie

Laurien Saraber
Directeur-bestuurder

Heeft de algemene leiding over het fonds en is eindverantwoordelijk voor de strategische beleidsontwikkeling en externe relaties.

Voor afspraken: Neem contact op met Ruby-Jane van der Poel, medewerker Secretariaat / agendabeheer directie
e: rvdpoel@afk.nl

e: lsaraber@afk.nl

Ninja Kors
Directie-adviseur beleid & ontwikkeling

Inhoudelijke en beleidsmatige ondersteuning van de directie.

e: nkors@afk.nl, t: 020-5200 520
(Ma / Di / Wo / Do)

Marleen Lamers
Interim Manager Subsidiebureau

Verantwoordelijk voor voortgang en processen subsidiebureau.

e: mlamers@afk.nl
(Di / Do / Vrij)

Team Muziek & Muziektheater

Deborah de Vries-Pinas
Hoofd Muziek & Muziektheater

Stuurt de uitvoering van regelingen inhoudelijk aan binnen het team Muziek & Muziektheater, en levert een inhoudelijke bijdrage aan het AFK-beleid. Contactpersoon meerjarige subsidies.

e: ddvriespinas@afk.nl
t: 020-5200561
(Di / Wo / Do / Vrij)

Helena Naeff
Stafmedewerker Muziek & Muziektheater

Begeleiding, verwerking en evaluatie van subsidieaanvragen binnen het team Muziek & Muziektheater. Contactpersoon projectsubsidies.

e: hnaeff@afk.nl, t: 020-5200 570
(Ma / Di / Wo / Do)

Team Visuele Kunsten & Erfgoed

Yvonne Franquinet
Hoofd Visuele Kunsten & Erfgoed

Stuurt de uitvoering van regelingen inhoudelijk aan binnen het team Visuele Kunsten en Erfgoed, en levert een inhoudelijke bijdrage aan het AFK-beleid. Contactpersoon meerjarige subsidies.

e: yfranquinet@afk.nl, t: 020-5200 532
(Ma / Di / Do / Vr)

Suki de Boer
Stafmedewerker Visuele Kunsten & Erfgoed

Begeleiding, verwerking en evaluatie van subsidieaanvragen binnen het team Visuele Kunsten en erfgoed. Contactpersoon projectsubsidies.

e: sdeboer@afk.nl, t: 020-5200 566
(Ma / Di / Wo / Do)

Ellen van Roij
Stafmedewerker Visuele Kunsten & Erfgoed

Begeleiding, verwerking en evaluatie van subsidieaanvragen binnen het team Visuele Kunsten en Erfgoed. 

e: evanroij@afk.nl, t: 020-5200 571
(Di / Wo / Do / Vrij)

Dandyano Zentveld
Stafmedewerker Visuele Kunsten & Erfgoed

Begeleiding, verwerking en evaluatie van subsidieaanvragen binnen het team Visuele Kunsten en erfgoed. 

e: dzentveld@afk.nl, t: 020-5200 575 
(Ma / Di / Wo / Do)

Team Woordkunst, Cultuureducatie & Cultuurmakers

Jenneke Harings
Aanspreekpunt Vierjarige Subsidies - Letteren, Cultuureducatie & Cultuurmakers (tijdelijk)

Contactpersoon vierjarige subsidies.

e: jharings@afk.nl 

Paula Roelse
Stafmedewerker Woordkunst, Cultuureducatie & Cultuurmakers

Begeleiding, verwerking en evaluatie van subsidieaanvragen binnen het team Woordkunst, Cultuureducatie & Cultuurmakers. Contactpersoon projectsubsidies.

e: proelse@afk.nl, t: 020-5200 536
(Di / Wo / Do)

Team Theater & Dans

Johanna Brils
Hoofd Theater & Dans

Stuurt de uitvoering van regelingen inhoudelijk aan binnen het team Theater & Dans en levert een inhoudelijke bijdrage aan het AFK-beleid. Contactpersoon meerjarige subsidies en 3Package Deal.

e: jbrils@afk.nl, t: 020-5200 520, t: 06-295 207 11
(Ma / Di / Wo / Do)

Saskia de Leeuw
Stafmedewerker Theater & Dans

Begeleiding, verwerking en evaluatie van subsidieaanvragen binnen het team Theater & Dans.
Contactpersoon projectsubsidies en Stimuleringsregeling Eigentijdse Dans. 

e: sdleeuw@afk.nl, t: 020-5200 533
(Di / Wo / Do)

Jowi Schmitz
Stafmedewerker Theater & Dans

Begeleiding, verwerking en evaluatie van subsidieaanvragen binnen het team Theater & Dans.

e: jschmitz@afk.nl

Communicatie

Brahim el Moussaoui
Manager Communicatie & Marketing

Verantwoordelijk voor alle in- en externe communicatie en marketing & PR, geeft leiding aan de afdeling communicatie & marketing en het team van Cultuurverkenners.

e: communicatie@afk.nl, t: 020-5200 530
(Di / Wo / Do / Vrij)

Charlie Thole
Communicatie & Marketing

In- en externe communicatie en marketing & PR. Ondersteuning team van Cultuurverkenners.

e: cthole@afk.nl, t: 020-5200 572
(Ma / Di / Wo / Do)

Rixt Weeber
Communicatie & Marketing

Ondersteuning (online) communicatie, marketing & PR. 

e: rweeber@afk.nl
(Di / Do)

Team Servicebureau

Josien Kuijpers
Manager Servicebureau

Dagelijkse leiding over het Servicebureau, RvT gerelateerde zaken, interne productie AFK bijeenkomsten en grote evenementen.

e: jkuijpers@afk.nl, t: 020-5200 520
(Ma / Di / Wo / Do)

Ruby-Jane van der Poel
Medewerker Secretariaat

Eerste aanspreekpunt voor bezoekers, beheert telefoon- en mailverkeer secretariaat. Is verantwoordelijk voor agendabeheer directie en ondersteunt in P&O zaken. 

e: rvdpoel@afk.nl, t: 020-5200 520
(Ma / Di / Do / Vr)

Shampa Meijvis
Medewerker Secretariaat (tijdelijk)

Eerste aanspreekpunt voor bezoekers, beheert telefoon- en mailverkeer secretariaat, ondersteunt in P&O zaken.

e: smeijvis@afk.nl, t: 020-5200 520
(Ma / Di / Do)

Rudy Chotoe
Projectmedewerker

Aanspreekpunt voor lopende aanvragen, verantwoordingen, projectwijzigingen.

e: rchotoe@afk.nl, t: 020-5200 574
(Di / Wo / Do / Vr)

Nienke Gademan
Medewerker Proces en Planning

Eerste aanspreekpunt voor adviseurs (project- en meerjarig), coördineert Mijn Eerste Aanvraag en bezwaren AFK en houdt interne planning mee in de gaten.

e: ngademan@afk.nl, t: 020-5200 573
(Ma / Di / Wo / Do)

Financiën & Bedrijfsvoering

Frans Visser
Manager Financiën & Bedrijfsvoering

Verantwoordelijk voor bedrijfsvoering en financieel administratieve bestuurbaarheid, geeft leiding aan de afdeling Financiën / ICT.

e: fvisser@afk.nl, t: 020-5200 520
(Ma / Di / Do / Vr)

Martje van de Ven
Procescontroller

Verantwoordelijk voor het management-informatiesysteem van het AFK, ondersteunt in alles ten behoeve van efficiente bedrijfsprocessen en een actueel inzicht van gesubsidieerde projecten.

e: mvdven@afk.nl, t: 020-5200 540
(Ma / Di / Wo / Do)

Febian Opering
Medewerker Financiën & Bedrijfsvoering

Financiële behandeling van aanvragen, ondersteuning boekhouding AFK en ondersteuning ICT.

E: fopering@afk.nl, t: 020-5200 540
(Di / Wo / Do / Vr)

Nancy van Vliet
Boekhoudkundig Medewerker Financiën

Verzorgt de boekhouding, betalingen en crediteurencontroles.

e: nvvliet@afk.nl, t: 020-5200 540
(Ma / Wo)

Mohamed Soliman
ICT/ Applicatiebeheerder

Beheert en ontwikkelt core-applicaties van het AFK, ondersteunt gebruikers, is mede aanspreekpunt voor de ICT van het AFK en draagt tevens bij aan het informatiemanagement.

E: msoliman@afk.nl, t: 020-5200 568
(Di / Wo / Do / Vr)

Cultuurverkenners

Humie Pourseyf
Cultuurverkenner Oost

Humie’s betrokkenheid bij het Amsterdamse kunstklimaat uit zich in de vele creatieve richtingen waar hij zich mee bezig houdt. Zo is hij curator en producent, organiseert hij tours langs sculpturen in het Oosterpark en gaat hij maandelijks met kunstenaars, curatoren en culturele initiatiefnemers in gesprek in zijn radioshow Intermezzo d’Arte. Zijn passie en brede netwerk zet hij in als Cultuurverkenner in Amsterdam Oost. 

e: oost@afk.nl

Jet Nugter
Cultuurverkenner Zuidoost

Jet is creatief producent en organiseert events, festivals en sociaal culturele projecten. Daarnaast ontwerpt en maakt zij kleding door oud textiel te upcyclen en geeft hierin workshops aan kinderen. Jet zet haar verbindende kwaliteiten in binnen haar functie als Cultuurverkenner in stadsdeel Zuidoost.

e: zuidoost@afk.nl

Jessica van Halteren
Cultuurverkenner Noord

Jessica heeft in 2017 Mulas Hybrid opgericht, haar eigen modelabel waarbinnen ze aan multidisciplinaire projecten werkt. Daarnaast is Jessica onderdeel van de organisatie van 'onofficiele' broedplaats Kunstlicht, dat regelmatig creatieve netwerkavonden organiseert. Als Cultuurverkenner is Jessica het gezicht van het AFK in Noord en helpt om specifieke doelgroepen (nog) beter in beeld te krijgen.

e: noord@afk.nl

Rosa Meulenbeld
Cultuurverkenner West

Rosa is een multidisciplinaire autonome kunstenaar met een specialisatie in digital fashion design. Onder haar artiestennaam Asor Lebog werkt ze aan verschillende concepten waarin onder andere een milieubewuste aanpak centraal staat. Naast haar opdrachten en eigen werk geeft ze textiellessen aan kinderen. Haar ervaringen met meerdere media en kunstprincipes zorgen ervoor dat ze met een open blik culturele ontwikkelingen in West in kaart brengt en ondersteunt.

e: west@afk.nl