Medewerkers

Directie

Annabelle Birnie
Directeur-bestuurder

Heeft de algemene leiding over het fonds en is eindverantwoordelijk voor de strategische beleidsontwikkeling en externe relaties.

Voor afspraken: Neem contact op met Josien Kuijpers, Bureaucoördinator.
e: jkuijpers@afk.nl, t: 020-5200 521

e: abirnie@afk.nl, t: 020-5200 520

Laurien Saraber
Adjunct-directeur

Stuurt de advisering en uitvoering van alle meerjarige en eenmalige subsidies aan. Daarnaast draagt de adjunct-directeur actief bij aan de ontwikkeling en uitvoering van het fondsbeleid.

e: lsaraber@afk.nl, t: 020-5200 520
(Ma / Di / Wo / Do)

Laura van Oord
Directiemedewerker

Inhoudelijke en beleidsmatige ondersteuning van de directie.

e: lvoord@afk.nl, t: 020-5200 575
(Ma / Di / Wo / Do)

Team Muziek & Muziektheater

Li Sang Ong
Secretaris Muziek & Muziektheater

Stuurt de uitvoering van regelingen inhoudelijk aan binnen het team Muziek & Muziektheater, en levert een inhoudelijke bijdrage aan het AFK-beleid. Contactpersoon meerjarige subsidies.

e: long@afk.nl, t: 020-5200 561
(Ma / Di / Wo / Do)

Françoise van Varsseveld
Stafmedewerker Muziek & Muziektheater

Begeleiding, verwerking en evaluatie van subsidieaanvragen binnen het team Muziek & Muziektheater. Contactpersoon eenmalige subsidies.

e: fvvarsseveld@afk.nl, t: 020-5200 520
(Ma / Di / Do)

Rudy Chotoe
Teammedewerker Muziek & Muziektheater en Theater & Dans

Ondersteunt de secretarissen en stafmedewerkers bij onder meer de behandeling en monitoring van (eenmalige en meerjarige) subsidieaanvragen.

e: rchotoe@afk.nl, t: 020-5200 574
( Di / Wo / Do / Vr)

Team Beeldend, Erfgoed & Film

Yvonne Franquinet
Secretaris Beeldend, Erfgoed & Film

Stuurt de uitvoering van regelingen inhoudelijk aan binnen het team Beeldend, Erfgoed & Film, en levert een inhoudelijke bijdrage aan het AFK-beleid. Contactpersoon meerjarige subsidies.

e: yfranquinet@afk.nl, t: 020-5200 532
(Ma / Di / Do / Vr)

Auke Kranenborg
Stafmedewerker Beeldend & Film

Begeleiding, verwerking en evaluatie van subsidieaanvragen binnen het team Beeldend, Erfgoed & Film. Contactpersoon eenmalige subsidies.

e: akranenborg@afk.nl, t: 020-5200 571
(Di / Wo / Do / Vrij)

Suki de Boer
Stafmedewerker Beeldend & Film

Begeleiding, verwerking en evaluatie van subsidieaanvragen binnen het team Beeldend, Erfgoed & Film. Contactpersoon eenmalige subsidies.

e: sdeboer@afk.nl, t: 020-5200 566
(Ma / Di / Wo / Do)

Simone Wegman
Stafmedewerker Beeldend & Film

Begeleiding, verwerking en evaluatie van subsidieaanvragen binnen het team Beeldend, Erfgoed & Film. Contactpersoon eenmalige subsidies.

e: swegman@afk.nl, t: 020-5200520
(Ma / Di / Do / Vr)

Nienke Gademan
Teammedewerker Beeldend, Erfgoed & Film en Letteren, Cultuureducatie & Amateurkunst

Ondersteunt de secretarissen en stafmedewerkers bij onder meer de behandeling en monitoring van (eenmalige en meerjarige) subsidieaanvragen.

e: ngademan@afk.nl, t: 020-5200 573
(Ma / Di / Wo / Do)

Team Letteren, Cultuureducatie & Amateurkunst

Kirsten de Graaff
Secretaris Letteren, Cultuureducatie & Amateurkunst

Stuurt de uitvoering van regelingen inhoudelijk aan binnen het team Letteren, Cultuureducatie & Amateurkunst, en levert een inhoudelijke bijdrage aan het AFK-beleid. Contactpersoon meerjarige subsidies.

e: kdgraaff@afk.nl, t: 020-5200 534
(Ma / Di / Do)

Chloë Neeleman
Stafmedewerker Letteren, Cultuureducatie & Amateurkunst

Begeleiding, verwerking en evaluatie van subsidieaanvragen binnen het team Letteren, Cultuureducatie & Amateurkunst. Contactpersoon eenmalige subsidies. 

e: cneeleman@afk.nl, t: 020-5200 536
(Ma / Di / Do / Vr)

Team Theater & Dans

Jolanda Brils
Secretaris Theater & Dans

Stuurt de uitvoering van regelingen inhoudelijk aan binnen het team Theater & Dans, en levert een inhoudelijke bijdrage aan het AFK-beleid. Contactpersoon meerjarige subsidies en 3Package Deal. 

e: jbrils@afk.nl, t: 020-5200 569, t: 06-295 207 11
(Ma / Di / Wo / Do)

Saskia de Leeuw
Stafmedewerker Theater & Dans

Begeleiding, verwerking en evaluatie van subsidieaanvragen binnen het team Theater & Dans.
Contactpersoon eenmalige subsidies.

e: sdleeuw@afk.nl, t: 020-5200 533
(Ma / Di / Wo / Do)

Communicatie

Lot Dercksen
Manager Communicatie & Marketing

Verantwoordelijk voor alle in- en externe communicatie en marketing & PR, geeft leiding aan de afdeling communicatie & marketing en het team van Cultuurverkenners.

e: ldercksen@afk.nl, t: 020-5200 530, t: 06-144 333 09
(Ma / Di / Do / Vr)

Hein Peeters
Medewerker Communicatie & Marketing

Marketing en (online) communicatie op het gebied van contentstrategie, website(ontwikkeling), events en social media. Ondersteuning Manager Communicatie & Marketing.

e: hpeeters@afk.nl, t: 020-5200 572
(Ma / Di / Wo / Do)

Secretariaat

Josien Kuijpers
Bureaucoördinator

Dagelijkse leiding over secretariaat en schakel tussen staf, directie en medewerkers, productie AFK evenementen.

e: jkuijpers@afk.nl, t: 020-5200 521
(Ma / Di / Wo / Do)

Fanny Tuinenburg
Bureaumedewerker

Eerste aanspreekpunt voor bezoekers, beheert telefoonverkeer, agenda directie en ontvangst aanvragen.

e: ftuinenburg@afk.nl, t: 020-5200522
(Ma / Di / Wo / Vr)

Inge van Winkel
Bureaumedewerker

Eerste aanspreekpunt voor bezoekers, beheert telefoonverkeer, ondersteunt bureau met agendabeheer, aanvragen en productie.

e: info@afk.nl, t: 020-5200 521
(Di / Do / Vr)

Financiën / ICT

Frans Visser
Manager financiën en bedrijfsvoering

Verantwoordelijk voor bedrijfsvoering en financieel administratieve bestuurbaarheid, geeft leiding aan de afdeling Financiën / ICT.

e: fvisser@afk.nl, t: 020-5200 520
(Ma / Di / Do / Vr)

Gemma Schoonderbeek
Senior medewerker financiën en bedrijfsvoering

ICT en aanvraag-administratiedatabase, controleert het AFK-bedrijfsproces en de besteding van gelden.

e: gschoonderbeek@afk.nl, t: 020-5200 540
(Ma / Di / Wo / Vr)

Febian Opering
Medewerker financiën en bedrijfsvoering

Financiële behandeling van aanvragen, ondersteuning boekhouding AFK en ondersteuning ICT.

E: fopering@afk.nl, t: 020-5200 540
(Di / Wo / Do / Vr)

Asmae Belaiachi
Medewerker financiën en bedrijfsvoering

Financiële behandeling van aanvragen, ondersteuning boekhouding AFK.

E: abelaiachi@afk.nl, t: 020-5200 540
(Ma / Wo / Vr)

Nancy van Vliet
Boekhoudkundig medewerker financiën

Verzorgt de boekhouding, betalingen en crediteurencontroles.

e: nvvliet@afk.nl, t: 020 5200 540
(Di / Wo)

Beleid & Development

Roy Cremers
Development

Geeft vorm aan de fondsenwerving voor het AFK Snelloket en ontwikkelt op het gebied van private samenwerking de eerste fondsactiviteiten.

e: rcremers@afk.nl

Anne Breure
Beleidsmedewerker

Ontwikkelt, coördineert en formuleert in samenwerking met de organisatie het beleidsplan van het AFK voor de periode 2021-2024.

e: abreure@afk.nl

Cultuurverkenners

Wouter van Herwaarden
Cultuurverkenner Oost

Naast Cultuurverkenner is Wouter docent kunstactualiteit aan de Vogue Akademie. Daarnaast is hij eigenaar van galerie Fleur & Wouter. Als creatief initiatiefnemer weet hij wat er zich in het kunstenveld van Oost afspeelt.

e: oost@afk.nl
t: 06-57748299 (Di / Wo)

Sharon Amritpersad
Cultuurverkenner Zuidoost

Sharon is werkzaam als zakelijk leider bij Alphaworkz. Zij zet haar verbindende kwaliteiten in binnen haar functie als Cultuurverkenner in stadsdeel Zuidoost.

e: zuidoost@afk.nl
t: 06-23811584 (Di / Wo)

Paula Roelse
Cultuurverkenner Noord

Paula werkt als sociaal cultureel professional bij de Roze Tanker in Amsterdam Noord. Als Cultuurverkenner is Paula het gezicht  van het AFK in Noord en helpt om specifieke doelgroepen (nog) beter in beeld te krijgen.

e: noord@afk.nl
t: 06-83202898 (Do / Vr)

Ka-Tjun Hau
Cultuurverkenner West

Als cultuurverkenner zet Ka-Tjun zich in voor verbinding tussen lokale partijen en geeft hij advies over artistieke projecten. Ka-Tjun is werkzaam als programma coördinator bij We Are Public. En actief als beeldredacteur en talentscout bij het online tijdschrift Hard//hoofd.

e: west@afk.nl
t: 06-24810743 (Wo / Vr)

Chadiedja Buijs
Cultuurverkenner Nieuw-West

Chadiedja heeft een Master of Arts in Modern Middle East Studies en werkt als researcher/ projectmanager/ redacteur voor onder andere Adelheid & Zina en Read my World. Daarnaast houdt zij de culturele ontwikkelingen scherp in het oog binnen stadsdeel Nieuw-West. 

e: nieuwwest@afk.nl
t: 06-38575074 (Di / Vr)